Letenky do Paříže - levné letenky

Levné letenky Paříž

Do Paříže můžete autobusem anebo autem, ale proč nevyužít leteckého spojení. Paříž je jednou z nejpopulárnějších letenkových destinací a sám o sobě je cílem desetiticíců turistů anebo cestujících za obchodem každý den. Letenky si do Paříže kupují lidé denně z celého světa a tak do Paříže a na jeho letiště míří pravidelně řada levných i klasických leteckých spojů.
Paříž je prostě leteckou metropolí (má tři letiště) a proto jsou levné letenky do Paříže populární a často prodávané.

Online letenky do Paříže nakupujte na Královna.cz zde >>

(Rovněž můžete využít rezervační formulář v pravé části těchto stránek)

Z České republiky, konkrétně z Prahy, do Paříže míří každý den řada spojů od několika leteckých firem. Letenky do Paříže pořídíte nejlépe na rezervačních portálech, které vyhledávají z globální nabídky letenek do celého světa. Rezervaci letenek do Paříže můžete provést online i prostřednictvím tohoto webu. Nabídka letenek je neustále aktualizovaná.

Jak na letenky do Paříže - užitečné tipy

Na co nezapomenout při internetové rezervaci levných i klasických letenek do Paříže, Francie a kamkoli na světě?

Přímé letenky do Paříže

  • Do Paříže vám rezervační systém nabídne bezpočet letenek, nicméně může se jednat i o letenky s přestupem. Ty mohou být dokonce levnější než přímý let, ale proč neletět do Paříže na tak relativně krátkou vzdálenost přímo? Rezervujte tedy výhradně přímé letenky do Paříže, ve svém cíli budete letecky cca za 2 hodiny.

Letiště, na které poletíte

  • Paříž má 3 mezinárodní letiště. Letiště Charles de Gaulle je hlavní letiště a poletíte na něj pokud letenku do Paříže koupíte od společnosti ČSA nebo Air France ale i dalších. Druhé letiště je Orly a na rozdíl od Charles de Gaulle, které leží na severovýchodě, toto leží na jihu. Třetím letištěm pro letenky do Paříže je Le Bourget, kam létají nízkonákladové spoje - některé. Letenky do Paříže vybírejte i s ohledem na cílové místo v Paříži.
    Více o parizskych letištích včetně cen spojení do města čtěte zde >>

Odletový a příletový čas

  • Letenky do Paříže můžete pořídit třeba i nejlevněji, ale za cenu příliš brzkého odletu. Standartní letenky mají pevné letové časy a ty jsou zpravidla přijatelné. Nízkonákladové letecké společnosti prodávají letenky do Paříže často v příliš neschůdných časech. Berte tedy ohled i na čas odletu či příletu, pokud vybíráte letenky směr Paříž.

Zavazadla do letadla do Paříže

  • Restrikce na zavazadla aplikují především nízkonákladové společnosti (do kabiny si můžete vzít zavazadlo cca 20x30x50 cm a za další musíte platit). Klasické letecké společnosti prodávající letenky do Paříže mají restrikce volnější. Zpravidla k letence můžete mít zdarma i zavazadlo dolů do zavazadlového prostoru cca do hmotnosti 20kg. Konkrétní restrikce na zavazadla se trochu liší a dovíte se je s vaší letenkou.

Rezervace levných letenek Paříž - Francie na internetu

Na tomto webu rezervujete levné letenky do Paříže z globální internetové nabídky desítek prověřených leteckých společností od předního online prodejce letenek. Letenky do Paříže a Francie rezervujte zde nebo pomocí formuláře na tomto webu.

Online letenky Paříž


Online letenky do Paříže

Rezervujte letenky do Paříže z flexibilní a globální nabídky s využitím formuláře výše. Letenky kupujte od nejvetšího online prodejce letenek, rezervačního systému Královna provozovaného společností Student Agency. Online letenky do Paříže kupujte s Letenky-Paříž.

Letenky do Paříže u nás nakupujete z globální celosvětové nabídky linkových tarifů do Paříže. Celou rezervaci letenky provedete online včetně možné online platby. Navíc si k letence do Paříže rovnou online v rámci rezervace letenky můžete koupit cestovní pojištění. Rezervujte lety do Paříže z Prahy, nicméně vybrat můžete i jiná odletová místa, například Vídeň či Bratislavu.

Oficiální používané kódy letišť (které můžete do rezervace zadat místo názvu města) jsou PRG pro Prahu, PAR pro všechna pařížská letiště anebo CDG pro letiště Charles de Gaulle a ORY pro letiště Orly.

V online letenkové nabídce systému Královna najdete nabídku všech dostupných letů od společností, které do Paříže přímo létají (ČSA, Air France, Smart Wings).

Aktuální tipy a informace

Doporučujeme