Letecké společnosti prodávající letenky do Paříže

Jednotlivé letecké společnosti nabízejí na lety do Paříže různé tarify, byť se zpravidla jedná o ceny, které se extra neliší.

Online letenky do Paříže nakupujte na Královna.cz zde >>

(Rovněž můžete využít rezervační formulář v pravé části těchto stránek)

Do Paříže denně míří stovky letadel. Přímé spojení z České republiky nabízí několik leteckých firem.

O orientačních cenách letenek daných leteckých společností se dočtete v sekci ceny.

ČSA

Český národní dopravce, do Paříže létá denně na letiště Charles de Gaulle.

Air France

Jedna z nejznámějších leteckých společností, francouzský národní dopravce. Prahu s Paříží spojuje denně, na letiště Charles de Gaulle.

Wizz Air

Jeden z nejznámějších středoevropských nízkonákladových leteckých dopravců. Sky Europe létá na letiště Beauvais.

Smart Wings

Nízkonákladový letecký dopravce, který ale zároveň funguje i jako klasická linková společnost. Smart Wings létá do Paříže také denně, i když ne tak často jako ostatní dopravci.

Online rezervace letenek Paříž - Francie

Online letenky do Paříže nebo jinam do Francie a do celého světa je možné rezervovat prostřednictvím těchto stránek od Královna.cz, největšího online prodejce letenek. Letenky do Paříže a Francie rezervujte zde nebo na letenky využijte rezervační formulář v pravé části tohoto webu.

V oblasti prodeje letenek také doporučujeme NetLetenky.com - letenky Praha Paříž, letenky Praha Londýn, letenky Praha New York, letenky Praha Brusel a další...

Online letenky Paříž


Online letenky do Paříže

Rezervujte letenky do Paříže z flexibilní a globální nabídky s využitím formuláře výše. Letenky kupujte od nejvetšího online prodejce letenek, rezervačního systému Královna provozovaného společností Student Agency. Online letenky do Paříže kupujte s Letenky-Paříž.

Letenky do Paříže u nás nakupujete z globální celosvětové nabídky linkových tarifů do Paříže. Celou rezervaci letenky provedete online včetně možné online platby. Navíc si k letence do Paříže rovnou online v rámci rezervace letenky můžete koupit cestovní pojištění. Rezervujte lety do Paříže z Prahy, nicméně vybrat můžete i jiná odletová místa, například Vídeň či Bratislavu.

Oficiální používané kódy letišť (které můžete do rezervace zadat místo názvu města) jsou PRG pro Prahu, PAR pro všechna pařížská letiště anebo CDG pro letiště Charles de Gaulle a ORY pro letiště Orly.

V online letenkové nabídce systému Královna najdete nabídku všech dostupných letů od společností, které do Paříže přímo létají (ČSA, Air France, Smart Wings).

Aktuální tipy a informace

Doporučujeme